Ψηφιακή διαχείριση συντήρησης με το MAN ServiceCare
Με το MAN ServiceCare έχετε συνεχώς τον έλεγχο της κατάστασης συντήρησης των οχημάτων σας.
Το MAN ServiceCare S φροντίζει για την προληπτική, ψηφιακή διαχείριση της συντήρησης για τα φορτηγά σας MAN. Τα προγραμματισμένα ραντεβού συνεργείου μπορούν να συνδυαστούν έξυπνα.
Πρόσθετες επιλογές:
- Το MAN ServiceCare M περιλαμβάνει όλα τα πλεονεκτήματα του MAN ServiceCare S και επιπλέον μια ψηφιακή διαχείριση επισκευών για ολόκληρο τον στόλο οχημάτων σας, καθώς και ατομική δυνατότητα παρακολούθησης για ολόκληρο τον στόλο και μεμονωμένων στοιχείων οχήματος.
- Επιπλέον δυνατότητα κράτησης άλλων MAN DigitalServices, όπως για παράδειγμα οι υπηρεσίες Timed και Perform
Μάθετε περισσότερα για την ψηφιακή διαχείριση συντήρησης με το MAN ServiceCare